Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Zielonka – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

362 000 zł3 020 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zielonka - prądki - działka 3020 m2 sąsiedztwo lasu, cisza warunki zabudowy na 3 domy. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 087 m² 50,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok. 1100 m2 zlokalizowane w miejscowości Zielonka. W sprzedaży posiadamy 4 działki o powierzchni 1087 m2, 1087 m2, 1101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 036 100 zł797 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.314875, 21.147532 Zielonka, ulica k. Chodkiewicza numer ewidencyjny 15/4, obręb 4-90-02 Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 025 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Zielonce - granica z lasem państwowym na całej długości jednego boku! Lokalizacja: zielonka, rejon ulic Grzybowych. Powierzchnia: 2025m 2 oraz sąsiednia, 1906m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

248 160 zł1 128 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Zielonce o powierzchni 1128 m2. Działka usytuowana w sąsiedztwie nowych zabudowań jednorodzinnych. media w drodze: prąd, woda, gaz. wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł891 m² 673 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w zielonej i spokojnej części Zielonki przy ul. Tuwima. Nieruchomość o powierzchni 891 m (22 x 40,5 m) ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł800 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Zielonka, koło Szczytna, powiat szczycieński, 180 km od Warszawy, z całorocznym domkiem holenderskim o powierzchni 45m2 i dużym zadaszonym tarasem 50m2. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł4 900 m² 142,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duża działka w centrum miejscowości Zielonka w gminie Białe Błota o powierzchni ok 4990 m2 Przykładowe przeznaczenie: -biura, magazyny, pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł829 m² 244,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce w gminie Białe Błota o powierzchni ok 830 m2! Działka położona w cichej, spokojnej okolicy, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki w g minie Białe Błota, w miejscowości Zielonka, przy ulicy Kieleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 377 700 zł3 753 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna przy ul. Jerzego bartnika magika | 3753 m | mpzp 20-mn | idealna pod osiedle domów jednorodzinnych lub bliźniaków Oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 140 m² 201,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę O powierzchni 1140 m2 W zielonce, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł918 m² 206,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż - piękna działka budowlana W zielonce 918 m | Media na działce | Asfalt i chodnik | Przystanek mzk 100 m Przedmiotem sprzedaży jest piękna, w pełni uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł965 m² 191,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana o powierzchni 965 m2. Zielonka - Prądki, gmina Białe Błota. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 880 000 zł2 775 m² 1 398,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Zielonka Media Prąd i gaz - na działce Woda i kanalizacja - przy granicy działki Wymiary 42m x 78m.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł3 468 m² 1,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Na wynajem bardzo atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando Powierzchnia działki - 3468 m2 Wszystkie media w drodze Wymiary działki - 35 x 104 Teren.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł447 m² 1 498,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.314516, 21.142481 Zielonka, ul. Powstańców/al. Józefa Piłsudskiego obręb 4-90-01, numer ewidencyjny 21/2.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł841 m² 190,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zielonka opis oferty: w ofercie działka pod budowę domu w miejscowości Zielonka, 10km od Bydgoszczy. Metraż 841 mkw. Front 42m długość 20m głębokość. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

86 000 zł350 m² 245,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ząbki ul. Wyszyńskiego, do sprzedania działka rekreacyjna o pow. 350 m2 położona na terenie ogródków działkowych rod Kaczeniec w Ząbkach; działka całkowicie ogrodzona z furtką.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

7 418 200 zł2 558 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w jednym z najładniejszych miejsc w Ząbkach przy ul. Słowackiego; działka oznaczona nr ewid. 59 w obrębie 03-05 o pow. 2.558 m2 i o.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

90 000 zł300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną w rod "kaczeniec" o powierzchni 300 m . Działka jest ogrodzona i ma utwardzony dojazd. Znajdziesz tu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

795 000 zł550 m² 1 445 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 551 m2 położona przy utwardzonej ulicy gminnej około 70m od ul Skorupki. Działka w kształcie prostokąta, dłuższym bokiem przylega do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

1 100 000 zł950 m² 1 157,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z mpzp W wygodnej lokalizacji ząbek Działka położona w centralnej części Ząbek w II linii zabudowy. Posiada bezpośredni wjazd z głównej drogi za pomocą drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

800 000 zł455 m² 1 758 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka pod zabudowę wielorodzinną/bliźniaczą/wolnostojącą jednorodzinną Działka nr. 20 przy ul. Jaśminowej o powierzchni 455 m2 w kształcie kwadratu. Jej wymiary to 20.70.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

782 320 zł3 556 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3556 m2 o wymiarach 25 x 142 m2 Działka połozona jest przy drodze polnej oddalona od drogi asfaltowej ok 300 m2 Media prąd ,woda ,gaz są.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

2 725 974 zł4 266 m² 639 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 4266 m2 położona w miejscowości Ossów, przy ulicy Rozwadowskiego w gminie Wołomin. Na działce znajduje się budynek mieszkalne z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

472 500 zł4 725 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4725 m2 położoną w spokojnej części Ossowa, przy gminnej asfaltowej ulicy. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

1 300 000 zł1 224 m² 1 062,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w centralnej cześci Marek- ul. Zajączka 24 a. Idealna na budowę domu jednorodzinnego lub pod zabudowę deweloperską. Media na działce: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

1 436 640 zł2 993 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni, prywatności i świetnej lokalizacji? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Parametry działki Powierzchnia: 2993 m Szerokość: 38 m Długość: 78 m Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

849 000 zł848 m² 1 001,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marki, ul. Główna działka budowlana 848 m | świetna lokalizacja | blisko Warszawy Opis: przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 848 m , położona w Marki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

760 000 zł698 m² 1 088,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 698 m Marki, ul. Szpitalna 17 | 760. 000 zł (do lekkiej negocjacji) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 698 m , zlokalizowana w doskonałym punkcie Marek przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

12 703 950 zł12 099 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż wyjątkową działkę inwestycyjną znajdującą się zaledwie kilka kroków od Centrum Handlowego M1 w Markach. Lokalizacja: działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

2 800 000 zł2 250 m² 1 244,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Uzbrojona działka zlokalizowana w południowej części Marek, z szybkim dojazdem do trasy S8, a jednocześnie w cichej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

1 600 000 zł1 842 m² 868,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w Kobyłce przy ul. Prusa, o pow 1.842 m2, wymiary 40 x 45 m., pusta, częściowo zadrzewiona, media w ulicy: gaz, prąd, woda miejska i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

10 000 000 zł8 231 m² 1 214,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż teren inwestycyjny w Kobyłce, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Glinianki! Rejon stawów Glinianki w Kobyłce to obecnie jeden z najbardziej dynamicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

10 175 000 zł40 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka po byłej cegielni , wyrównana , płaska bez nasadzeń z dojazdem z dwóch stron -od drogi opaskowej trasy S8 i od strony drogi gminnej w której jest prąd , gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zielonka +1 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

262 000 zł1 250 m² 209,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce w gminie Białe Błota o powierzchni ok 1250m2! Działka położona : -w centrum Zielonki -przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zielonka,mazowieckie

1 244 400 zł1 464 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano usługową o powierzchni 1464 m2 w Zielonce w okolicach ul. Osowskiej. Przeznaczenie terenu - zabudowa produkcyjna, składy i magazyny. Zasady zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Marecka

Zielonka,mazowieckie

5 500 zł1 558 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni 1558 m2, położoną przy ulicy Mareckiej w Zielonce. Ul. Marecka to jedna z głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kminkowa

Zielonka,kujawsko-pomorskie

240 000 zł1 410 m² 170,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie: działka budowlana 1410 m Zielonka, gm. Białe Błota Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Zielonka (gmina Białe Błota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

174 000 zł1 150 m² 151,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce w gminie Białe Błota o powierzchni ok 1100 m2! Działka położona w cichej, spokojnej okolicy, blisko terenów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.