Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Zielonka - Oferty sprzedaży nieruchomości

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Zielonka,mazowieckie

895 000 zł76 m² 11 799,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

= ponad 100 m2 tarasu. 2 lub 3 pokoje. +Komórka. +Garaż. = mamy przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie z ogromnym tarasem, położone przy ul. Ignacego Paderewskiego w Zielonce, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 080 000 zł220 m² 4 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka. Nieruchomość została wybudowana w 1986 roku, z grubej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,warmińsko-mazurskie

35 175 zł882 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt budowlany na sprzedaż. Nieruchomość to grunt niezabudowany oznaczony w ewidencji numerem 207/36 o powierzchni 882 m2. Działka w chwili obecnej jest nieużytkowana, nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Poniatowskiego

Zielonka,mazowieckie

1 500 000 zł1 092 m² 1 373,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Zielonce pod Warszawą Powierzchnia: 1092 m , działka narożna Kształt: prostokątny Wymiary: 39m x 28m Lokalizacja: zielonka, ulica Poniatowskiego Cena: 1 500 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zielonce/prądkach w gminie Białe Błota. Lokalizacja - Dom usytuowany jest na styku dwóch miejscowości: zielonka/prądki. Jest to region, który cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

486 000 zł120 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zielonka, domy na sprzedaż .Do sprzedaży 2 bliźniaki czyli 4 segmenty domów w stanie surowym zamkniętym położonych w Zielonce. Domy są parterowe: tylko szereg skrajny położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielonka,mazowieckie

1 299 000 zł184 m² 7 059,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:653 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Zielonce koło Warszawy! Jeśli szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, z dala od ruchliwych ulic i gwaru miasta, ale mimo wszystko chcesz szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

2 199 000 zł270 m² 8 144,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:977 m²

Na sprzedaż nowoczesny-komfortowy dom z 2020 r. Cały dom zaprojektowany oraz wykonany przez aranżatorów wnętrz. Jest bardzo spójny stylistycznie oraz kolorystycznie. Dom jest przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 300 000 zł190 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:182 m²

Przedstawiam Państwu nową inwestycję realizowana w samy sercu Zielonki, pośród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. Oferuję na sprzedaż segment o powierzchni 190 m2 m2 z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Zielonka,mazowieckie

345 000 zł28 m² 12 321,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry. Pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego dla pary lub singla. Nieruchomość świetnie sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem! Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

2 250 009 zł180 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Tylko U nas nietuzinkowy dom W zielonce dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w Zielonce o powierzchni całkowitej 160m, a użytkowej 130m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 800 000 zł1 659 m² 1 084,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecam działkę z mpzp w Zielonce na skraju lasu. Z uwagi na dynamiczny rozwój Zielonki, ta działka posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Jest to doskonała okazja dla lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 249 900 zł137 m² 9 123,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 862 m²

Tylko U nas! biuro makler serdecznie poleca: wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany na działce 1300 metrowej w Zielonce. Teren z zabudową został ogrodzony i przylega do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marecka

Zielonka,mazowieckie

2 690 000 zł1 663 m² 1 617,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość położona przy ul. Mareckiej 92 w Zielonce, składająca się z działki nr 9 o pow. 3 404 m2, zabudowanej budynkiem handlowo-produkcyjnym o pow. aż 1 663,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

750 000 zł87 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentuje 4 pokojowy segment o powierzchni 87 m2 w zabudowie szeregowej znajdujące się w Zielonce. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Zielonka,mazowieckie

418 000 zł45 m² 9 288,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej i spokojnej okolicy Zielonki, przy ul. Długiej 18. Lokalizacja ta zapewnia idealne warunki do życia dla osób ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

485 000 zł120 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Domy na sprzedaż .Do sprzedaży 2 bliźniaki czyli 4 segmenty domów w stanie surowym zamkniętym położonych w Zielonce. Domy są parterowe: tylko szereg skrajny położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Buczka

Zielonka,mazowieckie

830 000 zł100 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o łącznej powierzchni ok. 100 m2 z działką o powierzchni ok 600 m2. W jego skład wchodzi: hol 6,5 m2, kuchnia 7,5 m2, łazienka 3,8 m2 oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

179 000 zł1 100 m² 162,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka w Zielonce o powierzchni ok 1090m2! Działka położona w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

409 000 zł29 m² 14 295,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na wysokim parterze, duży pokój, przedpokój, łazienka z kabiną prysznicową, oddzielna widna kuchnia, pow. 28,61 mkw plus piwnica. Zielonka ul. Wolności 2. Prawo spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

206 000 zł1 330 m² 154,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Dziaka budowalna w Zielonce gmina Białe Błota o powierzchni 1330m2 jest już przygotowana do sprzedaży i dostępna tuż po zawarciu Umowy sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

615 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 46 m2 | zielonka | Wolności Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m2 usytuowane na ostatnim 4 piętrze budynku z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielonka,mazowieckie

1 090 000 zł251 m² 3 688,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Wiosenna promocja! Miło mi zaprezentować Państwu dom w Zielonce Bankowej w cichej okolicy. Dom posadowiony na działce 598m2 z drzewostanem w ogrodzie. Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baśniowa

Zielonka,mazowieckie

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w cichej Zielonce. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

118 000 zł953 m² 123,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

: prestige Nieruchomości Na sprzedaż trójkątna działka w Zielonce o pow. 953 m2, z możliwością kupna sąsiedniej działki o pow. 931 m2 co daje łącznie 1884 m2 za 269 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

240 000 zł1 318 m² 182,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna W biurze makler! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i bezpiecznej okolicy koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Teren w kształcie trapezu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Zielonka,mazowieckie

699 000 zł72 m² 9 757,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem, którego lokalizacja zapewni wysoki komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Opis Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ossowska

Zielonka,mazowieckie

1 850 000 zł1 700 m² 1 088 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Działka znajduje się na terenie miasta Zielonka, przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową- możliwość zabudowy jednorodzinnej wolno stojącej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielonka,mazowieckie

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz kameralnego domu z możliwością zaadaptowania poddasza na dodatkowe pomieszczenia? A może cenisz sobie dobry dojazd do serca Warszawy? Prezentowany parterowy dom położony jest w na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 120 000 zł126 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Domek na zielonym osiedlu w Zielonce Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom bliźniaczy na spokojnym osiedlu w Zielonce nieopodal Warszawy. Cicha i spokojna okolica wśród zabudowy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Zielonka,mazowieckie

910 000 zł76 m² 11 997,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie z ogromnym tarasem, położone przy ul. Ignacego Paderewskiego w Zielonce, idealne dla osób poszukujących rodzinnego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

625 000 zł63 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jeśli szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Zielonce na ulicy Wyszyńskiego , dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

475 000 zł135 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom parterowy 135 M2 + garaż / taras stan surowy zamknięty zielonka gmina białe błota Ofertą sprzedaży jest praktyczny dom w otoczeniu pól i lasów. Nieruchomość budowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielonka,mazowieckie

740 000 zł61 m² 12 131,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam niesłychaną przyjemność przedstawić Państwu podwarszawską perełkę. Mieszkanie zostało urządzone z niezwykłą starannością i dbałością o detale, materiałami o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Zielonka,kujawsko-pomorskie

690 000 zł101 m² 6 839,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:905 m²

Brak podatku pcc 2% na sprzedaż: parterowy dom w Zielonce pod Bydgoszczą, w stanie deweloperskim (projekt Zosia 6). Dom oddany do użytku. Budynek zawiera: ogrzewanie podłogowe pompą ciepła (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Zielonka,mazowieckie

779 000 zł93 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Prezentuje 4 pokojowy segment o powierzchni 93,1 m2 w zabudowie szeregowej znajdujące się w Zielonce Bankowej przy ulicy Wrzosowej. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Melisy

Zielonka,kujawsko-pomorskie

160 000 zł923 m² 173,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Zielonka (ulica Melisy), w gminie Białe Błota. Media: prąd i woda. Komunikacja miejska. Dojazd do centrum Bydgoszczy około 15 min. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

625 000 zł63 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

256 500 zł1 425 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka w miejscowości Zielonka pod Bydgoszczą (gm. Białe Błota). W najbliższej okolicy nowopowstające domki jednorodzinne. Media: prąd w drodze Powierzchnia: 1425m2 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 120 000 zł126 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 425 000 zł162 m² 8 799,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni 161 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1219 m2 znajdujący się w otoczeniu lasu w pożądanej lokalizacji - Zielonka,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij