Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Zielonka - Oferty sprzedaży nieruchomości

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

475 000 zł45 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Drodzy zainteresowani! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w popularnym osiedlu wolności w Zielonce z komórką lokatorska w gratisie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł178 m² 7 030,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu piętrowego, położonego na obrzeżach miasta Bydgoszcz - miejscowość Zielonka. Działka: powierzchnia działki wynosi 1.001 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Zielonka,kujawsko-pomorskie

2 199 000 zł338 m² 6 515,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Klient dla biura nieruchomości!na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej - 291,50 m2 (+ 46 m2 garaż dwustanowiskowy) - położony w Zielonce gm. Białe Błota - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zielonka,mazowieckie

829 000 zł60 m² 13 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie 60 m ,składające się z dwóch sypialni ,łazienki,salonu z aneksem kuchennym, holu i przepokoju.Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

229 000 zł1 318 m² 173,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży znakomicie zlokalizowana działka budowlana w Zielonce o powierzchni 1318m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 58x26m2 W cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żniwiarzy

Zielonka,kujawsko-pomorskie

499 000 zł135 m² 3 688,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. **nie zwlekaj i zainwestuj w przyszłość swoją i Twojej rodziny!** Na sprzedaż dom w położony zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

228 900 zł1 319 m² 173,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna W biurze makler! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i bezpiecznej okolicy koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Teren w kształcie trapezu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

679 000 zł117 m² 5 808,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mini osiedle nowych domów w Zielonce! Dom w zabudowie bliźniaczej (5 pokoi), w stanie deweloperskim, działka ok 400 m2. Dom w trakcie budowy - zakończenie realizacji 12.2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

679 000 zł117 m² 5 808,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zielonka,mazowieckie

990 000 zł295 m² 3 827,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:619 m²

Nowa cena - promocja! Mam przyjemność oferować do sprzedania dom jednorodzinny. Dom otoczony zielenią w cichej części Zielonki. Dom powstał pod koniec lat 80. Cały czas użytkowany. Dom pełnił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Zielonka,mazowieckie

960 000 zł118 m² 8 142,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Opis: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 118 m2 w Zielonce. Jeżeli poszukujesz nieruchomości ze świetną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zielonka

Zielonka,mazowieckie

2 000 000 zł1 487 m² 1 344,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu nieruchomość w centrum Zielonki. Działka budowlana o pow.1487m, w kształcie prostokąta obecnie zabudowana (najstarszy budynek z lat 30-tych). Wymiary działki: front.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielonka,mazowieckie

530 000 zł49 m² 10 816,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne i gotowe do zamieszkania - 3 pokoje, 49 m?, zielonka Oferta dostępna tylko w Indepro nieruchomości Funkcjonalne i gotowe do zamieszkania 3 pokoje, 49 m2 , Zielonka Dzięki 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

680 000 zł62 m² 10 971,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta od agenta nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 61,98 m2, usytuowane na 2 piętrze (ostatnia kondygnacja). Mieszkanie z oknami od południowo-zachodniej strony Pełna własność (księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Asnyka

Zielonka,mazowieckie

1 229 000 zł210 m² 5 852,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Wyjątkowy dom w sercu Zielonki Na sprzedaż przestronny i solidny dom wolnostojący, położony w spokojnej okolicy Zielonki, jednocześnie w bliskiej odległości od kluczowych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Zielonka,mazowieckie

2 500 000 zł773 m² 3 234,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Na sprzedaż obiekt z dużym potencjałem położony w malowniczej Zielonce. Idealny na hotel czy pensjonat lub inne usługi nieuciążliwe. Dla inwestorów oraz osób poszukujących przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

118 900 zł860 m² 138,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży Działka w miejscowości Zielonka o powierzchni ok 860m2 położona w dobrej lokalizacji wśród nowo powstających domów jednorodzinnych Cicha spokojna okolica z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

580 000 zł122 m² 4 754,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zielonka, domy na sprzedaż .Do sprzedaży 2 bliźniaki czyli 4 segmenty domów w stanie deweloperskim położonych w Zielonce. Koniec promocji! Domy są parterowe: tylko szereg skrajny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

429 000 zł46 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe, przestronne mieszkanie do remontu o powierzchni 46,2 m , zlokalizowane w Zielonce, w pobliżu stacji pkp. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

166 000 zł1 700 m² 97,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży Duża działka w dobrej lokalizacji w Zielonce o powierzchni ok 1700m2! Działka położona w cichej ok 300 m od terenów leśnych w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

728 900 zł118 m² 6 183,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Makler poleca pięknie usytuowany dom w kameralnej inwestycji położony w Zielonce. Budynek w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 400m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

729 000 zł117 m² 6 236,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117 m , położony w malowniczej miejscowości Zielonka. Budynek położony przy ślepej ulicy, co daje gwarancję niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,wielkopolskie

169 000 zł100 m² 1 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom budowany w 2000 r., z dala od sąsiadów lecz blisko lasów we wsi Zielonka gm. Wierzbinek woj. wlkp na sprzedaż. Usytuowany na 11 -arowej działce przy zjeździe z asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

175 000 zł1 624 m² 107,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 1624m w Zielonce, gm. Białe Błota, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Zielonka,mazowieckie

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:683 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom usytuowany w malowniczej miejscowości Zielonka pod Warszawą, na skraju lasu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

158 000 zł900 m² 175,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce o powierzchni ok 900m2! Działka położona przy lesie w spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo pobudowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

119 000 zł852 m² 139,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 852mkw w Zielonce gmina Białe Błota opis: - dojazd drogą gruntową gminna - działka w kwadracie - teren:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 368 m² 108,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana w kształcie trapezu 1368 m2, przy linii lasu. W drodze media: prąd, woda, gaz. Dostęp bezpośrednio z utwardzonej drogi publicznej. Ważne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bartnika Magika

Zielonka,mazowieckie

849 900 zł68 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Sprzedaż bezpośrednia. Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z ogródkiem i osobnym wejściem! Powierzchnia: 68,20m2 Lokalizacja: bezpieczne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

119 000 zł852 m² 139,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prestige Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana w Zielonce o pow. 852 m2. Nieruchomość usytuowana w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

194 000 zł1 630 m² 119,02 zł/m²

 

 

 

Zielonka,mazowieckie

335 000 zł33 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji pkp Zielonka, zaledwie 10 minut pociągiem do Stacji Metra Warszawa Wileńska, 3 minuty spacerkiem do stacji pkp Zielonka. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielonka

Zielonka,mazowieckie

549 000 zł46 m² 12 065,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 45,4 m2. Położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielonka

Zielonka,mazowieckie

5 500 000 zł1 117 m² 4 923,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dwa lokale gastronomiczne I motel + dom blisko warszawy Do sprzedania prosperujące dwa lokale gastronomiczne, motel oraz część mieszkalna z garażem, na działce 2530 m2 położone wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

175 400 zł877 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka w miejscowości Zielonka pod Bydgoszczą (gm. Białe Błota). W najbliższej okolicy nowopowstające domki jednorodzinne. Media: prąd w drodze Powierzchnia: 877m2 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

429 000 zł46 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

2 075 000 zł250 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:634 m²

Willa W zielonce Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 190m2, a całkowitej 250m2. Położony wśród domów jednorodzinnych przy jednej z głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Duży budynek w bardzo dobrym punkcie Zielonki. Nabywając tą posesję zyskujecie Państwo: - dużą połowę bliźniaka z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi. - budynek w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 499 000 zł272 m² 5 511,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom dla dwóch rodzin blisko stolicy Oferuję Państwu dom jednorodzinny z dwoma odrębnymi wejściami. Posiada również dodatkowe wejście z zewnątrz do pomieszczenia na parterze, które może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 590 000 zł124 m² 12 778,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zadbany dom typu bliźniak w Zielonce blisko do pkp Wielkość działki przynależny do prezentowanego mieszkania to ok 320 m2 - urządzony, dużo zieleni, strefa wypoczynkowa. Pomieszczenia: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

850 000 zł103 m² 8 228,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zielonka Bankowa - cztery pokoje z uroczym ogródkiem. Mieszkanie bez czynszowe w domu czterorodzinnym. Media miejskie, ogrzewanie gazowe. Do mieszkania przynależy działka o powierzchni ok.