Dom Zielonka

Zielonka, kujawsko-pomorskie

  • 2 500 000 zł
  • 338 m²
  • 7 396,45 zł/m²

Zdjęcie

Daria Wruck

Skontaktuj się

Dom Zielonka

Zielonka, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

2 500 000 zł

338 m²

7 396,45 zł/m²

Dom Zielonka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

2 500 000 zł 338 m² 7 396,45 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
9
Powierzchnia działki:
2 385 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2007

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

9

Powierzchnia działki:

2 385 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2007

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 500 000 zł (7 396,45 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: marzec 2026
  • Charakterystyka domu 338 m², 9 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2007
  •   materiał budowy: ytong
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 2 385 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mazaro Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 91/14473/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący wybudowany w 2007 roku, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości Zielonka (gm. Białe Błota)- 10km od Bydgoszczy.

Kluczowe informacje:
- Powierzchnia: 338 m²
- Działka: 2385 m² z automatycznym systemem nawadniania kropelkowego oraz zraszacze
- Rok budowy: 2007

Układ:
- 3 sypialnie- wszystkie z wyjściami na balkony
- garderoba
- przestronny hol
(...)

Agent

Daria Wruck

577 707...

577 707 623

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daria Wruck

577 707...

577 707 623

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl