Dom, ul. Wyszyńskiego

Zielonka, mazowieckie

  • 1 320 480 zł
  • 146,72 m²
  • 9 000 zł/m²

Zdjęcie

Radosław Chodkow...

Skontaktuj się

Dom, ul. Wyszyńskiego

Zielonka, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 320 480 zł

146,72 m²

9 000 zł/m²

Dom, ul. Wyszyńskiego

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 320 480 zł 146,72 m² 9 000 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
220 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2027

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

220 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2027

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 320 480 zł (9 000 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Zielonce)
  • Dostępny: marzec 2027
  • Charakterystyka domu 146,72 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2027
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 220 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: City Property, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 6629/1696/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bez prowizji!
Bez PCC!

Oferuję Państwu nowoczesny segment skrajny w nowej inwestycji realizowanej w Zielonce w bliskim sąsiedztwie ul. Wyszyńskiego.

Na parterze znajdziemy salon z aneksem kuchennym (28m2), przedsionek, korytarz, WC, kotłownię i garaż. Z salonu bezpośrednie wyjście na ogródek.

Na piętrze mieści się prywatna część domu, na którą składają się cztery sypialnie (13+12+10+10), łazienka oraz korytarz. Dwie z sypialni posiadają balkony. (...)

Agent

Radosław Chodkowski

691 181...

691 181 207

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

691 181...

691 181 207

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl